Telefon
WhatsApp
Kamera Sistemleri
Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

 

Günümüzde, CCTV Sistemleri birçok kesim tarafından halen güvenlik amaçlı olarak görülse de son on yıldır, birçok şirket ve kurum tarafından güvenliğin yanı sıra iş yönetiminin bir parçası olarak da kullanılmaktadır.

Artık iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olan CCTV, diğer sistemlerle entegre edilerek, iş verimliliğini artırmak, yönetimi kolaylaştırmak, bazı çıktılardan tasarruf sağlamak, güvenlik ve benzer amaçlarla kullanılmaktadır. CAMPROMAX tecrübesi ile 7/24 olarak sizlere güvenlik hizmeti sunuyoruz. Amacımız sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini potansiyel tehlikelere karşı korumaktır.   

Saha keşfi ile ihtiyaçlarınızı analiz eder, en doğru sistemi tasarlar. Doğru planlama ile montaj tamamlanır.  Sistem, kamera seçimi ve sistemdeki diğer malzemelerin entegrasyonu göz önüne alarak; güvenliğinizi tek bir çatı altında en uygun maliyette sağlamayı amaçlamaktayız. İzleme, kayıt ve uzaktan erişim sağlayabilen güvenilir hizmet ve sistemimiz ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. IP video sistemleri ve HD analog video sistemleri ve video analiz sistem hizmetleri de sunmaktayız. 

 

- IP Video Sistemleri

- Analog HD Video Sistemleri

- Bulut Video Sistemleri

- Termal Görüntüleme Sistemleri

- Video Analiz ve İş Zekası Çözümleri:

- Kişi Sayma

- Yoğunluk Analizi

- Kasa Entegrasyonu

- Sıra Yönetim Analizi

- Vücut Sıcaklığı Ölçümü

- Maske Analizi

- Kaybolan Nesne Analizi

- Çizgi İhlali

- Plaka Tanıma Sistemi

 

TEKLİF FORMU