Telefon
WhatsApp
Alarm Sistemleri

Bireyler tarafından genellikle ev ve iş yerlerine yönelik güvenlik önlemlerinden biri olarak kullanılan Güvenlik Alarm Sistemi farklı amaç ve kullanım şekline göre farklı modellerde üretilmektedir. Örneğin; Ev Güvenlik Sistemleri ve İşyeri Alarm Sistemleri olarak çeşitli kapasitelerde ve modellerde Kablosuz Alarm Sistemleri kullanılmaktadır. Böylece erişim kolaylığı sağlanmaktadır. Çeşitliliğe sahip olmasına rağmen Ev Alarm Sistemleri Fiyatları diğer Güvenlik Alarm Fiyatları ile birbirlerine benzerlik göstermektedir.

Kurulumunu yaptığımız alarm sistemleri tamamen kablosuz teknolojiye sahip olup 3 yıl pil ömrüne sahiptir. Ayrıca düşük enerji sarfiyatı nedeniyle güneş enerji panelleri ile çalışabilmektedir.

Hırsızlık ve dolandırıcılık haberlerinin görüldüğü son zamanlarda, Hırsız Alarmları ev ve iş yerlerini güvenle korumak amacı ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Aynı şekilde sadece hırsızlığa karşı değil aynı zamanda yangın başta olmak üzere başımıza gelebilecek her türlü doğal afete karşı güvenlik önlemi olarak kullanılmaktadır. Özellikle bu sistemlerde kullanılan ekipmanlar birçok farklı duruma göre üretilmiş olup farklı tehditlere yönelik algılama yapabilmektedir.

Alarm Paneli
Pır Dedektörü
Gaz ve Duman Dedektörü
Panik Butonu

gibi ekipmanlar bu sistemlerimiz ile entegreli bir şekilde çalışabilmektedir.

Benzeri tüm ekipmanlarımız her türlü tehlikenin önceden algılanarak can ve mal kaybının oluşmasını önlemek ve zararı en aza indirgemek amacı ile üretilmektedirler.

TEKLİF FORMU